Široká nabídka
klimatizací

Spolupracujeme s prověřenými značkami jako jsou LG, Samsung, Panasonic, Daikin aj. U nás najdete nejnovější designové klimatizace pro efektivní a úsporné chlazení.

Odborná montáž
a poradenství

Náš zkušený technik Vám na místě poradí vhodné řešení do Vašich prostor. Samozřejmostí je odborná montáž klimatizace a zaškolení obsluhy.

Profesionální servis
klimatizací

Naše firma se zabývá záručním a pozáručním servisem klimatizací. Naši technici mají přes 10 let praxe s opravou všech druhů klimatizací.

Klima Zajíček

prodej | montáž | servis

Naše firma dlouhodobě poskytuje profesionální služby v oborech vzduchotechnika a chlazení. Díky rozvoji technologií jsme v roce 2013 mezi tyto obory úspěšně zařadili i tepelná čerpadla. Specializujeme se na dodávky, montáž, servis a projekci klimatizačních zařízení, servis a prodej velkoobjemových chladících zařízení a prodej tepelných čerpadel včetně montáže a servisu. Máme již za sebou celou řadu spokojených zákazníků - Armatury Group a.s., Auto Heller s.r.o., Mountfield a.s., Magistrát města Ostravy, ŘSD Ostrava, Deza a.s. a spoustu menších soukromých subjektů. Využijte i Vy naše bohaté zkušenosti. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Nechte se inspirovat

Proč s námi

  • 1 Přijedeme zdarma až k Vám a na místě s Vámi zkonzultujeme Vaše potřeby, navrhneme možné řešení a projdeme jejich klady a zápory.
  • 2 Máme bohatou praxi v montáži a servisu klimatizací všech dostupných značek v České republice, chladících zařízení a tepelných čerpadel.
  • 3 Veškeré práce od vlastní montáže provádíme vlastními pracovníky a tyto náklady jsou vždy součástí nabídkové ceny.
  • 4 Garantujeme záruku 2 roky, při pravidelných servisních prohlídkách se záruka prodlouží na 3 roky.