Tepelná čerpadla Ostrava, chlazení

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s tepelnými čerpadly a průmyslovým chlazením. Konkrétně poskytujeme tyto činnosti: prodej tepelných čerpadel, montáž, záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel, kompletní realizace průmyslového chlazení, prodej, montáž a servis chladících a mrazících boxů, agregátů včetně revizí.

Naším cílem je najít nejvhodnější řešení vyplývající z různých specifických požadavků zákazníků a daných možností prostorů. Snažíme se uspokojit individuální potřeby a tím zajistit komplexní spokojenost každého zákazníka. V oblasti tepelných čerpadel a chlazení se pohybujeme více než 10 let.

Tepelná čerpadla

Montujeme pouze prověřená a špičková tepelná čerpadla od renomovaných výrobců LG, Samsung, Panasonic a další. Poradíme Vám, jak co nejefektivněji řešit vytápění domácností a přitom šetřit životní prostředí. Montujeme tepelná čerpadla vzduch-voda a země-voda. Kalkulace a konzultace na místě je ZDARMA.

Tepelná čerpadla se řadí mezi alternativní zdroje energie, protože umožňují odnímat teplo z okolního prostředí (vody, vzduchu nebo země), převádět ho na vyšší teplotní hladinu a následně účelně využít pro vytápění nebo přípravu teplé vody. Pro přečerpání tepla na vyšší teplotní hladinu je třeba dodat určité množství energie.

Proč tepelné čerpadlo od LG?

Shlédněte zajímavé video od specialistů z LG na téma tepelné čerpadlo.

Tepelná čerpadla Panasonic

Představení tepelných čerpadel Panasonic Aquarea.

 

Různá použití pro nový či rekonstruovaný dům

Nový dům

S nízkoteplotním monoblokem a děleným systémem (split) lze provádět topení a chlazení.

nový dům

Rekonstruovaný dům

Systém lze připojit ke stávajícímu boilerovému systému za účelem optimalizace energetické účinnosti a tepelného výkonu v renovovaném domě. Vysokoteplotní čerpadlo také může zcela nahradit stávající boiler a dodávat horkou vodu o teplotě 80° C.

rekonstrukce

Tepelná čerpadla LG Therma V

Skvělé řešení pro vytápění domácnosti a dodávku teplé vody od LG.

Jak fungují tepelná čerpadla?

Krátké video od firmy Panasonic o tom, jak fungují tepelná čerpadla.

 

Chlazení, chladící zařízení

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis chladících, mrazících boxů na klíč. Rovněž dodávku a servis chladících, mrazících agregátů včetně elektro revizí. Soustředíme se také na průmyslové chlazení. Zajišťujeme kompletní servis pro námi dodávaná chladící zařízení nebo pro již instalovaná průmyslová chladící zařízení.

Z oblasti chlazení realizujeme:

  • průmyslové chlazení
  • temperování technologických kapalin.
  • rekonstrukce stávajících chladících systémů
  • dodávka nových technologických celků chladících systémů
  • využití odpadního tepla k vytápění
  • dodávka a montáž chladících jednotek a chladících, mrazících zařízení
  • záruční a pozáruční servis, havarijní servis 24 h
  • předprojektové a projektové práce